Ürün Gönderimi

Siparişleriniz onaylandıktan sonra siparişi oluşturan ürünler stok durumlarına göre hazırlanmaya başlar. Siparişiniz 3 ile 7 iş günü içinde kargoya verilir. Geniş ürün yelpazesine sahip mağazalarımız ve depolarımızda beğendiğiniz ürünlerin boyutları ne olursa olsun Türkiye'nin her yerine gönderebiliyoruz. Fakat hatırlatmak isteriz ki; Kargo firmaları ilçe merkezlerine uzak olan bazı yerleşim bölgelerine teslimat yapmamaktadır. Bu noktalara haftanın belirli günlerinde teslimat yapılmakta veya alıcının siparişini en yakın kargo şubesinden kendisinin alması rica edilmektedir. Sipariş verdikten sonra teslimat adresi tanımladığınızda ilgili kargo firmasının ürünün teslim edileceği bölgeye teslimat yapıp yapmadığını, telefon ihbarlı bölge olup olmadığını ya da hangi gün teslimat yaptığını öğrenebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine teslimat süresi, sipariş verdiğiniz günden itibaren 3 ile 7 iş günü arasıdır.

Natural Taş Marketim, internet üzerinden veya telefonla alışveriş yapan müşterilerine sunduğu çok özel hizmet ile sanal alışverişe açılmış olan ister büyük ister küçük hacimli her ürünü tüm Türkiye'ye teslim edebilmektedir. Aynı anda aynı teslim noktasına sevk edilen 100 desi veya kilogram altındaki küçük hacimli siparişlerinizin daire kapısı önünde teslim edileceğini, aynı anda aynı teslim noktasına sevk edilen 100 desi veya kilogram üzerindeki büyük hacimli siparişlerinizin apartman kapısında teslim edileceğini belirtmek isteriz.

( Desi = en(cm)*boy(cm)*yükseklik(cm) / 3000 olarak hesaplanır.)

Satın aldığınız ürünü teslim alırken kargo yetkilisine asla ödeme yapmayınız. Sipariş tarafınıza teslim edilirken kargo yetkilisinin yanında kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Aksi halde ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız 0 536 671 17 76 numaralı Natural Taş Marketim hattını arayabilirsiniz. Sorununuz sistemimize kaydedilecek ve ürünleriniz bize geri ulaştığında yeni ürünleriniz size en kısa sürede gönderilecektir.

Ek Bilgiler;

Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde kargo dağıtımı yapılamamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınır.

Gönderi alanımız, çalıştığımız kargo firmasının gönderi alanı ile sınırlıdır.

Ürün görsellerinde kullanılan aksesuarlar fiyatlara dahil değildir.

Taşınırken hasar görebilecek ve diğer kargolara zarar verebilecek bazı malzemeler anahtar teslim bazı ürün ile hizmetler, telefonla ve internetten üzerinden sipariş hizmeti kapsamına girmemektedir. 

Teslimatta yaşadığınız herhangi bir sıkıntıyı 0 536 671 17 76 numaralı telefondan veya info@naturaltasmarketim.com e-posta adresinden bizlere bildirebilirsiniz.